Виберіть місто

Виберіть місто для доставки піци

Вінниця, зустрічай LA П’ЄЦ!

Ми так пишаємося, що можемо Вам сказати: «Віднедавна LA П’ЄЦ і у Вінниці». Пройшло, здавалося б, зовсім трохи часу, а ми прикипіли до цього мальовничого міста всією душею та відчули що ми із ним на одній драйвовій хвилі!

Столиця Подільщини попри свій поважний вік одразу підкорює своїм зарядом свіжості та енергії. Покатившись брендовим трамвайчиком вулицями міста, одразу розумієш наскільки різною може бути міська атмосфера.

То ж давайте знайомитися з вінницьким краєм та людьми! Що ми одразу запримітили, то набережну – найкраще  місце щоб прогулятися зі своєю половинкою, ще й у Львові “набки” не знайти.

Фантастичний річковий фонтан під вечір оживає, а світлове шоу вражає. Ви знали, що комплекс вінницького фонтану найбільший у Європі, а шоу – одне із найвидовищніших у світі? Саме тут можна познайомитись із місцевим студентством, що ми і зробили. Молодь навчається у місцевих університетах ( а їх так багато), веселиться та активно проводить час, а тепер ще й нашу піцу на дровах зможуть замовляти, чи на Dance for PIZZA потанцювати.

Однозначно вартує прогулятись  вуличками парку імені Горького, де ми недавно організовували наш кінопоказ із піцою. Та білосніжна арка на вході – це ж не лише візитка міста, а й крутий інстафон. Організувати з кращими друзями атмосферний пікнік посеред парку – з веселощами, лимонадом та замовити піцу, що примчить до вас всього до 29 хвилин. От що може бути краще? Хіба що багато піци, та ще й смачні салати від LA П’ЄЦ!

Ось так ми розважалися у Вінниці, а вона приймала нас з усім позитивом та усмішками, що дарували її жителі.  Ми закохалися в це місто назавжди і то безповоротно.

Тож пам’ятай, що тепер LA П’ЄЦ – твоя найшвидша, найгарячіша, найароматніша вінницька доставка піци на дровах. Просто знай, якщо ти запрацювався в офісі чи не хочеш вилазити з-під теплої ковдри – ми на відстані одного телефонного дзвінка і примчимо завжди вчасно та мега-швидко.

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

098 110 10 20

ВІДПРАВИТИ

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

098 110 10 20

ВІДПРАВИТИ

Ваше повідомлення відправлено.

Бажаєте замовити соус до піци?

Соус барбекю

50 гр 19 грн

Соус Цезар

50 гр 19 грн
Ні, не бажаю
Вхід у кабінет
Вхід