Виберіть місто

Виберіть місто для доставки піци

29-min
Зелена зона

До 29 хвилин

Мінімальне замовлення 150 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

59-min
Жовта зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 250 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

Введіть адресу та номер будинку

Місто
Пошук адреси
warning

Введіть вашу адресу та номер будинку

warning

Невірна адреса

warning

Вибачте, сума Вашого замовлення недостатня для даної зони

warning

Вибачте, Ваша адреса поза межею доставки

warning

Вибачте Ваша адреса відсутня в базі.
Зв'яжіться з нашими операторами для уточнення адреси доставки

menu-icon-5

Сервіс доставки піци у Вінниці «LA П’ЄЦ» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Вінницю на дві зони доставки – зелену і жовту. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який трохи пізніше. Для кожної із зон доставка є абсолютно безкоштовною.

Доставка в зелену зону Вінниці – до 29 хвилин (з 10:00 до 23:00. В інший час доставка в зелену зону до 59 хвилин). Доставка в жовту зону – до 59 хвилин. В нічний період з 23:00 до 02:00 доставка в будь-яку зону до 59 хв. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 29 хвилин, правда?

Якщо кур’єр спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!

Також можна скористатися “самовивозом” і самостійно забрати своє замовлення на будь-якому з наших виробництв кожного дня з 10:00 до 22:00. Адресу найближчого до вас виробництва можна обрати зі списку в розділі “Корзина” під час оформлення замовлення.

money_1
Оплата готівкою

Розраховуйтесь за свою улюблену піцу LA П’ЄЦ готівкою при отриманні

money_2
Оплата онлайн через сервіс LiqPay

Розраховуйтесь за свою улюблену піцу LA П’ЄЦ онлайн через сервіс LiqPay aбо карткою при отриманні.

menu-icon-5

** Замовлення вважається прийнятим з моменту опрацювання його оператором колл-центру дзвінком до клієнта.

Тепер трохи про зручності оплати. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому розрахунок відбувається при отриманні. Готівкою або карткою – обираєте Ви. Сервіс доставки піци у Вінниці «LA П’ЄЦ» намагається бути максимально сучасним та лояльним до своїх клієнтів, тому Ви можете розрахуватись карткою. Просто позначте при оформленні замовлення, що бажаєте розрахуватись з кур’єром карткою, або повідомте про це оператора телефоном. Насправді, погодьтесь, готівка потрохи виходить з ужитку, і ми все частіше розраховуємось карткою за все, навіть за проїзд у транспорті.

Доставка «LA П’ЄЦ» – це найсучасніший, найкомфортніший та найсмачніший сервіс доставки піци у Вінниці. Ми співпрацюємо з українськими виробниками, поєднуємо професійність та нестандартні рецепти, а Ви отримуєте смачну і гарячу піцу у будь-який день. Так, ми працюємо для Вас щоденно, лише оберіть піцу та оформіть замовлення! До речі, до будь-якої піци можна обрати додатки – овочі, м’ясо, сир та ще багато чого іншого. Спробуйте наш сервіс доставки і Ви завжди будете обирати лише нас.

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

098 110 10 20

ВІДПРАВИТИ

Замовити дзвінок

Подзвоніть нам або залиште заявку та ми з Вами зв`яжемося

098 110 10 20

ВІДПРАВИТИ

Ваше повідомлення відправлено.

Бажаєте замовити соус до піци?

Соус барбекю

50 гр 19 грн

Соус Цезар

50 гр 19 грн
Ні, не бажаю
Вхід у кабінет
Вхід